Grantová výzva na letní jazykové kempy v ČR

Časové rozmezí
Typ příležitosti

informace o grantech

Informace o grantech více zde

Grantová výzva na letní jazykové kempy v ČR

Podpora vzdělávacích aktivit a navázání nových sociálních vazeb. I proto spouští Nadační fond ŠKODA AUTO od 11. - 27. 6. 2021 grantovou výzvu na letní jazykové kempy v ČR. Výzva je určená středoškolským studentům starších 15-ti let, kteří by si bez podpory nemohli kempu účastnit.

Vzdělávání a fungující lidské vztahy jsou základem zdravé komunity. Epidemie COVID-19 razantně ovlivnila nejen školství jako takové, ale i mezilidské vztahy a socializaci mezi žáky.

V Nadačním fondu ŠKODA AUTO si uvědomujeme, jak důležité je tyto aktivity znovu aktivně podpořit. I proto vyhlašujeme grantovou výzvu, kterou chceme studenty podpořit v účasti na letních jazykových kempech v ČR. Ty jim pomohou zlepšit jejich jazykové dovednosti v anglickém jazyce a současně i poznat nové přátele a navázat nové sociální vazby.

Cílem je podpořit studenty středních škol starších 15-ti let, především pak ty, kteří by se jinak nemohli zúčastnit. Podmínkou je studium na SŠ v regionech Mladoboleslavska, Vrchlabí a Rychnovska. *

Letní jazykový kemp si lze vybrat od následujících organizátorů: Berlitz, English Camps a Syka Agency.

Maximální částka podpořeného letního kempu pro jednoho studenta činí 12.000 Kč. Vybraní studenti získají v rámci grantu pobyt na jimi zvoleném kempu.

Při výběru letních kempů od nabízených partnerů je třeba dbát na dostupnost daného termínu. Místa na vyprodaných turnusech bohužel nejsme schopni zajistit!

Výzva poběží od 10. – 27. 6. 2021. Žádosti mohou podávat studenti (fyzické osoby) na www.nfsa.grantys.cz.

Užijte si léto v přírodě! Těšíme se na Vaše žádosti!

 

*Pro účely grantového programu je území regionů určeno následovně:

Mladoboleslavsko – okres Mladá Boleslav 

Rychnovsko – okres Rychnov nad Kněžnou

Vrchlabsko – ORP Vrchlabí, ORP Jilemnice