Grantová výzva Pohybem pro dobrou věc

Grantová výzva Pohybem pro dobrou věc

Grantová výzva Pohybem pro dobrou věc

Nadační fond ŠKODA AUTO i letos spojí síly s programem ŠKOFIT a podpoří nejen aktivní životní styl, ale také veřejně prospěšné projekty na Mladoboleslavsku. Důležitou součástí grantu je zapojení veřejnosti, která bude mít možnost podílet se na spoluvytváření regionu. Budou to obyvatelé Mladoboleslavska, kteří rozhodnou, jaké projekty budou podpořeny, a svým pohybem určí celkovou částku k rozdělení. Příjem žádosti potrvá až do 9. prosince 2020.

Krizový fond Nadačního fondu ŠKODA AUTO nám ukázal, čemu nyní čelí veřejně prospěšné organizace nejen v našem regionu. Zmírněním negativních dopadů současné pandemie podpora činnosti veřejně prospěšných organizací nekončí. Chceme společně s občany regionu rozhodnout, na jaké další projekty se v této oblasti zaměřit.

Nadační příspěvek ve výši až 30 000 Kč je možné získat na veřejně prospěšný projekt realizovaný v okrese Mladá Boleslav a zaměřený na podporu a rozvoj zdravotní a sociální péče, podporu a ochranu dětí a mládeže, osob se zdravotním postižením, seniorů,  nebo ochrany zvířat a životního prostředí.

O finanční podporu může žádat právnická osoba se sídlem v České republice, která není primárně založena za účelem dosahování zisku (nezisková organizace) – zejm. spolky, obecně prospěšné společnosti, ústavy, příspěvkové organizace atd.

Žádosti je možné posílat do 9. 12. 2020 na email nadacnifond@skoda-auto.cz. Pravidla grantové výzvy a formulář žádosti naleznete níže.

Celková částka, která se rozdělí mezi projekty, bude záviset na lidech, resp. na jejich aktivitě v rámci sportovních výzev ŠKOFIT. Základem je pohyb, každý kilometr se počítá! Hlasování o tom, jaké projekty budou podpořeny, spustíme v lednu 2020.

Grantová pravidla_Pohybem pro dobrou věc

Žádost o nadační příspěvek

Formulář vyúčtování