Den Země a interaktivní hra pro celou rodinu!

Den Země a interaktivní hra pro celou rodinu!

Den Země a interaktivní hra pro celou rodinu!

K příležitosti oslav Dne Země jsme pro Vás připravili zábavně vzdělávací hru v přírodě, ve spolupráci s Ekocentrem Zahrada DDM! Vyražte se svými dětmi a známými po stopách zajímavých míst v regionu a soutěžte o zajímavé ceny. Hra probíhá až do konce května!

Ve čtvrtek 22. dubna se bude opět po celém světě slavit Den Země a pozadu nezůstane ani mladoboleslavský region.  Ve spolupráci s Ekocentrem Zahrada DDM jsme pro Vás i Vaše děti připravili zábavně-vzdělávací hru! Připojte se na www.dnyzeme.cz

Hra vás zavede na zajímavá a krásná místa v mladoboleslavském regionu, zabaví děti tvořivými úkoly, a ještě se dozvíte spoustu informací o přírodě a její ochraně. Pro aktivní účastníky, kteří si s sebou vezmou připravenou hrací kartu, s níž navštíví alespoň šest stanovišť, jsou připravené také zajímavé ceny.

Zavedeme Vás k historickým památkám, ale i různým přírodním úkazům. Lokality si sami vyberete na interaktivní mapě. Můžete navštívit například samotu Klokočka, nebo hradní příkop ve Zvířeticích, vydat se na Babu a Dědka, či do Jabkenic.

Ti, kteří budou chtít také soutěžit a získat ceny, si na cestu musí stáhnout úkol spojený s vybraným místem. Tak Hurá do přírody!

Proč to děláme?

Chceme podpořit Vaši motivaci pro výlet do přírody.

Rádi bychom Vás přivedli na pozitivní myšlenky.

Nejdůležitější je zdraví. Jsme přesvědčení, že nejlepší cestou k němu je pobyt v přírodě a sdílení zážitků s blízkými.

Věříme, že se Vám to bude líbit!