Grantová výzva na letní jazykové kempy v ČR pro středoškoláky

Grantová výzva na letní jazykové kempy v ČR pro středoškoláky

Grantová výzva na letní jazykové kempy v ČR pro středoškoláky

Podpora vzdělávacích aktivit a navázání nových sociálních vazeb. I proto spouští Nadační fond ŠKODA AUTO od 11. - 27. 6. 2021. grantovou výzvu na letní jazykové kempy v ČR. Výzva je určená středoškolským studentům starších 15 let.

Vzdělávání a fungující lidské vztahy jsou základem zdravé komunity. Epidemie COVID-19 razantně ovlivnila nejen školství jako takové, ale i mezilidské vztahy a socializaci mezi žáky.

V Nadačním fondu ŠKODA AUTO si uvědomujeme, jak důležité je tyto aktivity znovu aktivně podpořit. I proto vyhlašujeme grantovou výzvu, kterou chceme studenty podpořit v účasti na letních jazykových kempech v ČR. Ty jim pomohou zlepšit jejich jazykové dovednosti v anglickém jazyce a současně i poznat nové přátele a navázat nové sociální vazby.

Cílem je podpořit primárně ty studenty středních škol starších 15 let,  kteří by se bez podpory nemohli tábora účastnit. Podmínkou je studium na SŠ v regionech Mladoboleslavska, Vrchlabí a Rychnovska. *

Letní jazykový kemp si lze vybrat od následujících organizátorů: Berlitz, English Camps a Syka Agency.

Maximální částka podpořeného letního kempu pro jednoho studenta činí 12.000 Kč. Vybraní studenti získají v rámci grantu pobyt na jimi zvoleném kempu. Stačí si jen vybrat kemp, ostatní už zařídíme my.

Při výběru letních kempů od nabízených partnerů je třeba dbát na dostupnost daného termínu. Místa na vyprodaných turnusech bohužel nejsme schopni zajistit!

Výzva poběží od 11. – 27.6.2021. Žádosti mohou podávat studenti (pouze fyzické osoby) na www.nfsa.grantys.cz. Podrobné pravidla grantu najdete zde.

Užijte si léto v přírodě! Těšíme se na Vaše žádosti!

 

 *Pro účely grantového programu je území regionů určeno následovně:

Mladoboleslavsko – okres Mladá Boleslav 

Rychnovsko – okres Rychnov nad Kněžnou

Vrchlabsko – ORP Vrchlabí, ORP Jilemnice