Pomáhejte s námi pohybem i v roce 2022!

Pomáhejte s námi pohybem i v roce 2022!

Pomáhejte s námi pohybem i v roce 2022!

Tradiční charitativní sportovní výzvy organizované Nadačním fondem ŠKODA AUTO a programem ŠKOFIT pokračují. Nově spojují síly s online platformou Znesnáze21, která se specializuje na crowdfunding a organizuje sbírky pro potřebné. Jak bude pomáhání nově fungovat?

Také jste se účastnili výzev Pohybem pro dobrou věc nebo virtuálního charitativního běhu ŠAVŠ Run? Můžete se těšit na další sportovní výzvy, se kterými lze pomáhat. Nově budou propojené s podporou konkrétních veřejných sbírek pro potřebné z regionů Mladá Boleslav, Rychnov a Vrchlabí.

Znesnáze21 se specializuje na charitativní crowdfunding a sbírky. Pod pojmem crowdfunding se skrývá  hromadné financování, kdy velký počet dárců přispívá k cílové částce stanovené pro realizaci daného projektu. Tím může být např. podpora konkrétního člověka v tíživé situaci nebo zajímavý a smysluplný projekt neziskové organizace.

Jak to tedy nově bude celé fungovat?

Lidé budou moci dobročinný projekt podpořit svou účastí ve sportovní výzvě ŠKOFITu. Vysportované kilometry převede Nadační fond ŠKODA AUTO na peníze, které vloží do charitativních sbírek z regionů, v nichž má automobilka své závody. Každou jednotlivou sbírku takto podpoří až do výše 30.000 Kč.

Startujeme již od ledna 2022 a výzvy poběží po celý rok. Můžete tak pomáhat i vy společně s vaší rodinou, školní třídy, ale například i pracovní týmy. Smysluplné pomoci není nikdy dost. Přidáte se také?

Jak se zapojit do výzev se dozvíte zde.