Ohlédnutí za ŠKODA Gaming Tour 2022

Ohlédnutí za ŠKODA Gaming Tour 2022

Ohlédnutí za ŠKODA Gaming Tour 2022

Tento rok se uskutečnil druhý ročník ŠKODA Gaming Tour a to nejen na Mladoboleslavsku, ale také ve Vrchlabí a poprvé i v Rychnově nad Kněžnou!

Červen byl tak zároveň svátkem nejen pro nadšence do technologií a počítačových her, ale také pro rodiny s dětmi a prarodiče. Ve zkratce pro všechny! V rámci ŠKODA Gaming Tour měli návštěvníci možnost vyzkoušet herní konzole Playstation 5, simulátory, nebo se například ponořit do hlubin světa virtuální reality.

Na konzolích Playstation 5 probíhal turnaj v nejnovějších fotbalových a hokejových simulací FIFA 2022 a NHL 2022. Zde se mezi sebou utkali jak naprostí začátečníci, tak již téměř profesionální e-sport gameři, kteří mají ovládání již "v malíku". Na playseatech s volantem se mohli předvést milovníci rychlosti a burácivých motorů v notoricky známé hře Dirt 2 a dalších. Ve světě virtuální reality si návštěvníci vyzkoušeli svou rychlost, přesnost a reakci při populární hře Bladesaber.

ŠKODA Gaming Tour není koncipována pouze pro mladé hráče, ale také pro rodiny s dětmi či seniory a vytváří tak prostor pro vzájemné a příjemné trávení volného času. Všechny tři eventy byly uskutečněny ve vyjímečných prostorách tak, aby oslovily i nový typ cílových skupin. 

I přes nepřízeň počasí se Gaming tour zúčastnilo velké množství lidí napříč všemi věkovými kategoriemi. Někteří zde strávili celý den, nekteří se dále doptávali, kdy tato akce proběhne znovu. 

I my se těšíme, až se budeme s vámi moci sejít při této příležitosti příští rok a doufáme, že i následující ročník bude minimálně stejně vydařený, jako ročník letošní!