Ceny Fóra Dárců

Ceny Fóra Dárců

Ceny Fóra Dárců

ŠKODA AUTO i její Nadační fond oceněny na Cenách Fóra Dárců! Smyslem Cen Fóra dárců je podpořit a vyzdvihnout důležitou práci nejen neziskových organizací, ale i firem a firemních nadací a fondů v charitativní oblasti a ve veřejně prospěšných oborech.

ŠKODA AUTO letos získala první místo v kategorii Zaměstnanecká sbírka za iniciativu "#SkodaHelpForUkraine".

Pokračujeme v poskytování komplexní podpory lidem postiženým válkou a poskytujeme uprchlíkům dlouhodobou pomoc, podporu při integraci a adaptaci.

V reakci na kritickou situaci na Ukrajině ŠKODA AUTO věnovala více než 20 milionů korun. Společnost podpořila materiální sbírku v Mladé Boleslavi a Rychnově nad Kněžnou a na Ukrajinu bylo vysláno 12 vozů ŠKODA Logistics s humanitární pomocí.

 

Nadační fond ŠKODA AUTO byl oceněn za svou výroční zprávu pro rok 2021. Projekt se umístil na druhém místě v kategorii Výroční zpráva firem, firemních nadací a fondů.

Letos jsme se snažili dát výroční zprávě nový nádech, ukázat současný přístup nadace a hlavně dát prostor našim neziskovým partnerům.  Naši výroční zprávu za rok 2021 si tak můžete pohodlně prohlédnout na svém telefonu, tabletu nebo notebooku.

Najdete ji zde.

V loňském roce se nám podařilo podpořit celkem 155 projektů a 132 partnerů. Celková hodnota podpory dosáhla 38 145 010,- Kč v regionech Mladoboleslavska, Vrchlabska a Rychnovska. 

To všechno i díky vám - našim partnerům. Děkujeme!