Průzkumník aneb tři otázky pro regiony

Průzkumník aneb tři otázky pro regiony

Průzkumník aneb tři otázky pro regiony

Chcete se podílet na rozvoji našeho okolí? Máte nápad, co byste ve svém regionu chtěli zlepšit? Viděli jste v jiném regionu něco inspirativního, co byste uvítali i u nás? Dejte vědět našemu Průzkumníkovi!

Celý dotazník naleznete zde: www.nfsa-pruzkumnik.cz 

Dotazník se zaměřuje na všechny domovské regiony Škoda Auto - Mladoboleslavsko, Rychnovsko a Vrchlabsko. Odpovídat lze anonymně až do konce února 2023.

Během našeho čtyřletého působení jsme uspořádali již několik průzkumů veřejného mínění, v nichž jsme dosud obdrželi na 2300 cenných podnětů. Díky spolupráci s městy, místními spolky, či pomáhajícími organizacemi se například loni uskutečnil první ročník festivalu Maker Faire v Rychnově nad Kněžnou, vzniklo nebo bylo rekonstruováno několik desítek hřišť na Mladoboleslavsku, veřejnosti se otevřel koupací biotop v Kosmonosech. Pomohli jsme rozjet sdílená kola v Mladé Boleslavi, Mnichově Hradišti, Vrchlabí i Rychnově. A mnoho dalšího! 

Zapojte se i teď a pomozte nám zjistit, které projekty vám dávají největší smysl. Snažíme se naslouchat lidem a směřovat naši pomoc přesně tam, kde veřejnost vnímá výzvy nebo nedostatky.

Projekty, které vzniknou přímo na přání místních nebo s jejich zapojením, nám dělají největší radost.