Workshop Jak napsat dobrý projekt je zpátky!

Workshop Jak napsat dobrý projekt je zpátky!

Workshop Jak napsat dobrý projekt je zpátky!

Během března opět pořádáme bezplatný praktický workshop pro veřejně prospěšné organizace.

Máte v hlavě nápad a chcete ho pomoci zrealizovat? Nebo už máte projektový záměr a ocenili byste pomoc s žádostí? Bezplatný workshop Jak napsat dobrý projekt je tu znovu!

U nás v nadačním fondu si velmi vážíme práce veřejně prospěšných organizací. Nejen proto řadu z nich podporujeme právě prostřednictvím každoročních grantových výzev.

I na základě poptávky samotných organizací jsme se tak rozhodli zopakovat loňské úspěšné workshopy. Věříme, že díky jejich absolvování bude mít šanci na úspěch ještě více kvalitních projektů. Prakticky zaměřený workshop s názvem Jak napsat dobrý projekt organizujeme ve spolupráci s Coworking MB. A přímo u vás v regionu! V průběhu akce bude k dispozici občerstvení.

 

Datum konání:

- pondělí 6. 3., Mladá Boleslav, Komunitní centrum Klementinka, 9:00 – 13:30 (+ prostor na otázky)

úterý 7. 3. online - pro ty, kteří nemohou dorazit na fyzický workshop, bude možnost se zúčastnit jeho zkrácené online verze

- čtvrtek 9. 3., Solnice, Společenský dům, 9:00 – 13:30 (+ prostor na otázky)

 

Registrační formulář: https://hubmb.cz/workshop/

Vyberte si workshop a zaregistrujte se, kapacita míst je omezená. Velmi nás těší, že na sobě chcete pracovat.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------

S čím workshop pomůže?

Tato unikátní akce pomůže účastníkům s přípravou nebo ověřením projektového záměru, získáním nových kompetencí v řízení projektu a praktickými tipy pro jeho úspěšnou realizaci. Ukážeme si v projektech a rozpočtech nejčastější chyby, získáte tipy pro úspěšnou žádost i praktická doporučení, jak vyplnit žádost nejen v grantových programech NFŠA.

 

Pro koho je workshop určen?

Workshop je pro všechny pracovníky, kteří připravují projektové žádosti, a to se základní i mírně pokročilou znalostí tvorby a řízení projektů.

Lektoruje Antonín Ferdan

Nejen 14 let zkušeností s vlastní neziskovou organizací, neformálním vzděláváním a komunitními projekty, ale především zkušenosti s hodnocením projektů na lokální, národní i mezinárodní úrovni, mohou být motivací pro účast na workshopu. Antonín se podílel rovněž na tvorbě dotačních programů a pravidel na úrovni měst a EU. Pokud se chcete dozvědět něco z kuchyně, stačí se registrovat na workshop!

Workshopem Jak napsat dobrý projekt ale zdaleka nekončíme. Už teď se můžete těšit na dávku podpůrného vzdělávání a neformálních setkání na vybraná témata, kterou v letošním roce pro veřejně prospěšné organizace připravujeme ve spolupráci s našimi odbornými partnery. Budeme vás včas informovat.

Věříme, že si z nabídky vyberete a těšíme se na setkání s vámi!

Tým Nadačního fondu Škoda Auto