Jsme Nadační fond ŠKODA AUTO a podporujeme dění ve vašich regionech

461

podpořených projektů

213 670 695 Kč

poskytnuté podpory

3

regiony

132

partnerů zapojených do aktivit

4

roky fungování

Čemu se věnujeme

Naše aktivity směřují k naplňování cílů udržitelného rozvoje (SDGs) a stojí na třech programových pilířích. Prostřednictvím grantových výzev podporujeme občanskou společnost, kulturní život, dopravní bezpečnost nebo rozvoj sociálních služeb. S našimi partnery z veřejné i soukromé sféry rozvíjíme strategické projekty týkající se revitalizace veřejného prostoru a historických památek. Zaměřujeme se také na jednotlivce – snažíme se podpořit angažovanost obyvatel, pomoci zkvalitnění vzdělávání prostřednictvím rozvoje dovedností ředitelů a učitelů základních škol nebo na odstraňování různých bariér.

více zde

Co se nyní děje?

Na jaké akce se můžete těšit? Které grantové výzvy jsou právě otevřeny? O všech našich plánovaných akcích se dozvíte v našem kalendáři. Těšíme se, že se s vámi potkáme!

kalendář

novinky

více novinek
Znovu hledáme zapomenuté příběhy

Znovu hledáme zapomenuté příběhy

Společně s Bohemian Heritage Fund znovu spouštíme další výzvu ZAPOMENUTÉ PŘÍBĚHY Mladoboleslavska, Rychnovska a Vrchlabska. Cílem programu je vytvořit kolektivní paměť těchto regionů.

více zde
Pomozte nám zlepšit místo, ve kterém žijete

Pomozte nám zlepšit místo, ve kterém žijete

Přihlaste své projekty do grantových výzev na podporu občanské společnosti a dopravní bezpečnosti! Chceme podpořit sousedské vztahy a aktivity, mezigenerační předávání znalostí, rozvoj podoby a bezpečnosti veřejného prostoru.

více zde
Průzkumník aneb tři otázky pro regiony

Průzkumník aneb tři otázky pro regiony

Chcete se podílet na rozvoji našeho okolí? Máte nápad, co byste ve svém regionu chtěli zlepšit? Viděli jste v jiném regionu něco inspirativního, co byste uvítali i u nás? Dejte vědět našemu Průzkumníkovi!

více zde