Jsme Nadační fond Škoda Auto a podporujeme dění ve vašich regionech

606

podpořených projektů

313 655 777 Kč

poskytnuté podpory

3

regiony

186

partnerů zapojených do aktivit

5

roků fungování

Čemu se věnujeme

Naše aktivity směřují k naplňování cílů udržitelného rozvoje (SDGs) a stojí na čtyřech programových pilířích. Prostřednictvím grantových výzev podporujeme občanskou společnost, kulturní život, dopravní bezpečnost nebo rozvoj sociálních služeb. S našimi partnery z veřejné i soukromé sféry rozvíjíme strategické projekty týkající se revitalizace veřejného prostoru a historických památek. Zaměřujeme se také na jednotlivce – snažíme se podpořit angažovanost obyvatel, pomoci zkvalitnění vzdělávání prostřednictvím rozvoje dovedností ředitelů a učitelů základních škol nebo na odstraňování různých bariér. V neposlední řadě podporujeme kvalitní vzdělání a profesionalizaci neziskových organizací.

více zde

Co se nyní děje?

Na jaké akce se můžete těšit? Které grantové výzvy jsou právě otevřeny? O všech našich plánovaných akcích se dozvíte v našem kalendáři. Těšíme se, že se s vámi potkáme!

kalendář

novinky

více novinek
Představujeme vám naše nové logo!

Představujeme vám naše nové logo!

Je to tady! 💚

Na konci roku jsme oslavili páté narozeniny. Za tu dobu se nám podařilo společně s partnery zrealizovat přes 600 projektů 👀 🤝 K našemu výročí jsme si nadělili nové logo, které dodá komunikaci drive a posune ji zase o kus dál. 👏

více zde