Jsme Nadační fond Škoda Auto a podporujeme dění ve vašich regionech

606

podpořených projektů

313 655 777 Kč

poskytnuté podpory

3

regiony

186

partnerů zapojených do aktivit

5

roků fungování

Čemu se věnujeme

Naše aktivity směřují k naplňování cílů udržitelného rozvoje (SDGs) a stojí na čtyřech programových pilířích. Prostřednictvím grantových výzev podporujeme občanskou společnost, kulturní život, dopravní bezpečnost nebo rozvoj sociálních služeb. S našimi partnery z veřejné i soukromé sféry rozvíjíme strategické projekty týkající se revitalizace veřejného prostoru a historických památek. Pomáháme zkvalitňovat vzdělávání například prostřednictvím rozvoje dovedností ředitelů a učitelů základních škol nebo podporujeme profesionalizaci neziskových organizací. Zaměřujeme se také na jednotlivce, snažíme se podpořit angažovanost obyvatel a odstraňovat různé bariéry.

více zde

Co se nyní děje?

Na jaké akce se můžete těšit? Které grantové výzvy jsou právě otevřeny? O všech našich plánovaných akcích se dozvíte v našem kalendáři. Těšíme se, že se s vámi potkáme!

kalendář

novinky

více novinek
Čtvrtý ročník vzdělávací akce EDU Week

Čtvrtý ročník vzdělávací akce EDU Week

Další ročník EDU Week se blíží, a i letos přináší širokou škálu praktických workshopů a online webinářů určených vyučujícím všech typů škol a institucí a všem, kteří se zajímají o další vzdělávání.

více zde